EDUKAČNÍ BALÍČEK PRVNÍ POMOCI

Kolik informací si pacient s diabetem zapamatuje po jedné návštěvě u lékaře?

Problém, se kterým se jistě potýkáte dnes a denně. Maximální snaha vysvětlit pacientovi změny léčebného režimu a on se v ordinaci tváří dostatečně poučen a edukován. Všemu rozumí a všechno je mu jasné. Tato situace se ale může už za pár hodin změnit.

Lidská paměť a koncentrace jsou ošidné a část informací vypadne nebo se zahalí do mlhy pochybností. Najednou si pacienti nejsou jistí, jak správně postupovat a přichází čas dodatečných telefonátů, dalších návštěv a v tom horším případě tipování, jak by to asi mohlo být.

Právě pro takové chvíle jsme pro vás připravili ve spolupráci se zkušenými edukátory POMOCNÍKA. Pomocníka pro pacienty ve formě edukačního balíčku, aby lépe zvládli intenzifikaci inzulínového režimu, pomocníka pro jejich rodinné příslušníky, aby více porozuměli životu s cukrovkou a v neposlední řadě i pomocníka pro vás, odborné lékaře, kterým může ušetřit opakované dotazy, telefonáty, návštěvy.

Srozumitelné informace v kompaktním balení spolu s několika praktickými doplňky poskytnou pacientovi s diabetem odpovědi na jeho otázky a umožní rychlejší sžití s novým režimem.

Odbornými garanty tohoto materiálu jsou MUDr. Jozefína Štefánková, PhD. a MUDr. Milan Flekač, PhD.

Edukační materiál existuje ve dvou variantách:

Pomocník na cestě s inzulínem podávaným k jídlu

Je určen pro zahájení léčby prandiálním inzulínem

Pomocník na cestě s kombinovaným inzulínem podávaným k jídlu

Je určen pro zahájení aplikace premixovaného inzulínu

Po kliknutí na tento odkaz přejdete na stránky spravované třetí stranou, která je plně zodpovědná za příslušný obsah. Společnost Eli Lilly and Company tyto stránky nekontroluje, neovlivňuje ani se k nim nehlásí. Názory, tvrzení či komentáře vyjádřené na těchto stránkách by neměly být připisovány společnosti Eli Lilly and Company. Společnost Eli Lilly and Company není zodpovědná za zásady ochrany osobních údajů na internetových stránkách třetích stran. Doporučujeme vám, abyste si přečetli zásady ochrany osobních údajů každé stránky, kterou navštívíte.

x